Soběšická Mulda 2012

Soběšická Mulda 2012

Fotky z MTB XC závodu Pell's Soběšická Mulda 2012, která se jel jako součást Brněnského poháru horských kol jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. V těsné blízkosti paneláků se na louce a v lesích kolem vytvořil okruh, který byl technický a dle věku se jelo potřebný počet okruhů. Krásná trať, rozumné počasí a hlavně dlouholetá tradice toho závodu.

Výsledky Pell's Soběšická Mulda 2012 k nahlédnutí zde

 

Fotky ze závodu Pell's Soběšická Mulda 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Cílová brána, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení a samozřejmě přihlížející a povzbuzující diváci

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1753 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.