ŠKODABIKE marathon 2011

ŠKODABIKE marathon 2011

Fotky ze závodu ŠKODABIKE marathon Plzeň jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. I letos bylo možné vybírat ze tří délek tras a to 60 km, 30 km a 6 km která byla určena pro rodiče s dětmi.

Fotky ze Škodabike marathonu 2010, 2009, 2008, 2007, 2006.

 

Fotky ze závodu ŠKODABIKE marathon 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Vše začalo předstartovním řazením a rozcvičováním, pak následoval ostrý start, jako poslední vyjeli na trať dlouhou 6 km rodiče s dětmi, kteří neměli startovní čísla, takže se musejí najít ve fotkách sami. Další, kdo se musejí poznat jsou závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, nebo někteři co se jeli projet jen tak bez čísla. Trať nám vedla krásnou přírodou i terénem a občas někdo odpadl ze sedla svého bika. Na celý průběh dohlíželi diváci, i pořadatelé. V cíly byla lezecká stěna a samozřejmě se zde na konci vyhlašovali a odměňovali nejrychlejší účastníci. Partnerem závodu byl také HANNAH, který měl v cíli stánky a na trase závodníky .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4094 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.