RunTOUR Plzeň 2011

RunTOUR Plzeň 2011

Fotky z prvního závodu připravované série RunTOUR, který se běžel v Plzni jsou k prohlédnutí i objednání zde. Celý závod měl zázemí v amfiteátru pod obchodním domem Plaza, kde bylo všechno co potřebují běžecké závody. Součástí byl také dětský závod, na dva malé okruhy v přilehlém parku.

Výsledky Run Tour Plzeň jsou k vidění zde.

 

Fotky ze závodu RunTOUR Plzeň 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci co měli po vyfocení nečitelné číslo ať již bylo ukryté, nebo nebylo vidět při práci rukou (doporučuji prohlédnout tuto skupinu fotek, protože se tam možná také najdete). Start závodu, pořadatelé, diváci, vyhlášení vítězů.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1566 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.