SPECIALIZED RALLYE SUDETY MTB 2012

SPECIALIZED RALLYE SUDETY MTB 2012

Fotky z 18-tého ročníku závodu Specialized Rallye Sudety MTB 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos nás trochu tížilo počasí, menší změna krátké tratě a toulavá navigace při vedení na místa k focení... Náročnost tratě je ale stále stejná, takže ideální stav .o)

Výsledky Specialized Rallye Sudety MTB 2012 k viděný zde

Foto RALLYE SUDETY MTB 2011 a 2009

 

Fotky ze závodu Specialized Rallye Sudety MTB 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - stojí za prohlédnutí, protože spousta čísel se leskla a nešli přečíst... Účastníci bez startovního čísla, doprovodná motorka, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5595 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.