půl maraton České Budějovice - DM rodinný běh 2015

půl maraton České Budějovice - DM rodinný běh 2015

Fotky z nesoutěžního běhu DM rodinný běh 2015 který odstartoval sobotní dění na půl maratonu v Českých Budějovicích jsou roztříděné dle startovních čísel a připravené k prohlédnutí i objednání. Teplé slunné sobotní počasí již několik dní prohřávalo ulice a pro měli všichni důvod spěchat do cíle se napít chiadné vody .o)

I pro tento běh je připraven PAMĚTNÍ LIST. Zde však není možné čerpat z výsledků (protože žádné nejsou), takže pokud jej chcete s vyplněným jménem je nutné do poznámky při dokončení objednávky napsat číslo fotky a požadované jméno účastníka.

 

Fotky ze závodu půl maraton České Budějovice - DM rodinný běh 2015 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, diváci, start, cíl.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3513 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.