PŘES DVA KOPCE 2011

PŘES DVA KOPCE 2011

Fotky ze závodu PŘES DVA KOPCE 2011 jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Opět jeden z prvních MTB maratonů v letošní sezoně. Nádherné slunné počasí, jen ten nehezký vítr... Pole startujících se stále rozrůstá a závod je stále oblíbenější.

Fotky ze závodu PŘES DVA KOPCE 2010

 

Fotky ze závodu PŘES DVA KOPCE 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo závodníka. Závodníkům s méně než trojmístným číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni ti kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, ti co jeli jen tak bez startovního čísla, příroda, doprovodné motorky, pád závodníka, defekt, start závodů

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2308 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.