Přes 3 vrchy Vysočiny 2011

Přes 3 vrchy Vysočiny 2011

Fotky ze závodu TREK MTB maratonu Přes 3 vrchy Vysočiny jsou rotříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník měl na výběr ze tří délek tratí a to 85 km, 50 km a nejkratší 30 km a při hezkém počasí záleželo na každém na jakou délku se vydá .o)

Výsledky závodu Přes 3 vrchy Vysočiny jsou k vidění zde

Foto ze starších ročníků závodu Přes 3 vrchy Vysočiny 2010 a 2009

 

Fotky ze závodu TREK MTB maratonu Přes 3 vrchy Vysočiny 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá.Vše začalo na startu, velká skupina fotek je příroda kde se jelo .o) Závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, účastníci bez čísla a samozřejmě doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3002 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.