Podkrkonošský maraton 2012

Podkrkonošský maraton 2012

Fotky z MTB závodu Kupkolo Podkrkonošský maraton 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos se počasí celkem vydařilo, v řadách závodníků dokonce jeli i někteří fotografové spolupracující s KTFoto.com.o) tak jsme se museli snažit.

Výsledky Podkrkonošský maraton 2012 trať 90 km a trať 50 km.

Foto Podkrkonošský maraton 2011 a 2010

 

Fotky ze závodu Kupkolo Podkrkonošský maraton 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, doprovodná motorka.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2459 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.