Pardubická devítka 2011

Pardubická devítka 2011

Fotky ze závodu Pardubická devítka - memoriál Antonína krejčího "KARPATY", který byl i letos součástí MIZUNO RUNNING CUP jsou k vidění i objednání zde. Běh v centru Pardubic a zámeckým parkem měřil 1600m a hlavní závod jej běžel šestkrát. Celá akce začala závodem předškolních dětí, pak odstartoval lidový běh a nakonec hlavní závod.

Výsledky ze závodu pardubická devítka jsou k vidění zde

 

Fotky ze závodu Pardubická 9 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka (hlavního závodu), to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Celá akce začala závodem předškolních dětí, pak odstartoval lidový běh a nakonec start hlavního závodu. Vše sledovali diváci, běžci běželi kolem krásných pávů. Ti všichni, kteří měli nečitelné startovní číslo jsou zde

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2202 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.