Okolozlína 2010

Fotky ze závodu AGNESI OKOLOZLÍNA, který byl posledním závodem CYKLOMARATON Tour 2010 jsou připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Opět se pořadatelům podařilo zajistit naprosto úžasné počasí na jednu z posledních vyjížděk na kole. Trať jak jsem se dozvěděl, měla být nejobtížnější z celého seriálu a zničené obličeje na občerstvovačce to opravdu potvrzovaly.... Video ze závodu je možné si prohlédnout na TV Hradec Fotky z celé CYKLOMARATON Tour Královéhradecká 50, Okolojihlavy, Okoloprahy, Okolobrna, Okoloostravy, Okoloústí, Okolovarů, Okoloplzně, Okolohradce Okoloolomouce, Okolopardubic, Okololiberce, Okolobudějc.

 

Fotky ze závodu Okolozlína jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka. Ti kdo se jeli projet jen tak bez čísla, nebo měli po vyfocení nečitelné číslo mají také fotky .o) Další skupiny fotek jsou: start, pořadatelé, diváci příroda, vyhlášení vítězů, všechny fotky

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2043 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.