Okolovarů 2010

Fotky z nedělního závodu CHANCE OKOLOVARŮ jsou připraveny k prohlédnutí přímo zde. Již sedmý závod ze série CYKLOMARATON TOUR 2010 se jel na známe trati českého poháru XC. Jelo se na okruhy 25 km a 50 km. Závodily samozřejmě i dětské kategorie na svém okruhu .o)

 

Všechny fotky ze závodu Okolovarů jsou roztříděné dle startovních čísel jednotlivých závodníků ať dětí, nebo dospělých. Ti kdo měli po vyfocení nečitelné číslo, nebo se jeli zpotit jen tak pro radost bez čísla mají také nějaké fotky.Vše začalo samozřejmě na startru, pak se jelo krásnou přírodou po lázeňských cestičkách, celý závod byl pod kontrolou pořadatelů vše pozorně sledovali diváci a ukončení bylo samozřejmě v cíly, kde bylo vyhlášení vítězů a pak následná tombola. V den závodu si bylo možné půjčit kola KONA a otestovat je jako Zdenda .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1743 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.