Okoloústí 2012

Okoloústí 2012

Fotky z závodu RWE OKOLOÚSTÍ jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásné slunné sobotní počasí, dvě trasy 50 km a 25 km a dobře připravená trať s výhledem na Teplice .o)

Výsledky ze závodu RWE Okoloústí k nahlédnutí zde

Foto Okoloústí 2010

 

Fotky ze závodu RWE OKOLOÚSTÍ 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla, doprovodná čtyřkolka, černí koně závodu, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1555 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.