Okoloprahy 2011

Okoloprahy 2011

Fotky ze závodu ALLIANZ OKOLOPRAHY 2011, který byl jedním z posledních závodů cyklomaraton tour 2011 jsou připravené k prohlédnutí i objednání zde. Krásné slunečné počasí v krásném prostředí a spousta závodníků - idelní stav .o)

Součástí závodu byl závod handicapovaných cyklistů.

Výsledky ze závodu Okoloprahy jsou k vidění zde

Foto z Okoloprahy 2010 a 2009

 

Fotky ze závodu ALLIANZ OKOLOPRAHY 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, pořadatelé, závodníci s nečitelným číslem, účastníci bez čísla, diváci, příroda, vyhlášení nejlepších, handbike v akci, Černí koně a SK Velo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3887 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.