Okololiberce 2012

Okololiberce 2012

Fotky ze závodu RWE Okololiberce 2012 jsou rozříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nové zázemí závodu, lehce upravená trasa, krásné slunné počasí a na trase dva vyhlídkové kopce. To vše bylo předurčené k velkým zážitkům na trase .o)

Výsledky z trasy 50 km a 25 km

Foto okololiberce 2001, 2010, 2009.

 

Fotky ze závodu RWE Okololiberce 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Účastníci bez startovního čísla, start závodu, doprovodná motorka, cil, příroda kolem tratě, diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3231 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.