Nova Author Cup 2010

Nova Author Cup 2010

Fotky ze závodu Nova Author Cup 2010, který i letos ukončuje Author maraton tour jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník měl ideální počasí a tak se není čemu divit, když byl rekordní i počtem startujících .o) Fotky Nova Author Cup 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Nova Author Cup 2010 jsou rozděleny dle startovních čísel jednotlivých závodníků, to znamená že do řádku Váš dotaz: zadáte hledané startovní číslo. Těm co mají číslo méně než čtyřmístné doporučuji zvolit způsob vyhledávání striktně (vyhledá pouze přesně zadaný řetězec), najdou jen své osobní fotky .o) Další možnost prohlížení fotek je že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou fotky pod nimi ukryté .o) Další skupiny fotek jsou závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo, nebo se jeli projet jen tak bez čísla. Další fotky jsou krásná podzimní příroda jizerských hor, kterou jste jeli a mohli jste se rozhlížet jako my, cyklohad, doprovodné motorky, přihlížející diváci, kteří občas viděli i nějaký ten pád ke kterému dvakrát letěla letecká záchranka a ti co jeli opatrně se nakonec dostali šťastně do cíle. Kdo si chce prohlédnout kompletní foto Nova Author Cup 2010 najednou může zde.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 23855 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.