MTB ITchallenge 2010

Fotky ze čtvrtého ročníku závodu ITchallenge 2010, který byl letos součástí závodu Okoloprahy jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí zde. Fotky z předešlých ročníků fotky 2010, 2009, 2008 dokonce i rok 2007 kde jsme byli přítomni .o)

 

Fotky jsou také rozdělené dle startovních čísel všech účastníků ITchallenge. Jsou zde i děti, které měli drez ITchallenge a byly rozeznatelné. Ostatní jsou pak v galerii Okoloprahy. Vše bylo roztříděno dle číselné řady, kterou jsem dostal od pořadatelů, takže pokud budou dotazy, tak na ně .o) Je pravda že několik závodníků mělo po vyfocení nečitelné číslo. Máme tu pro Vás fotky ze startu i cíle závodu, kde proběhlo samozřejmě improvizovanévyhlášení vítězů a samozřejmě se challenge stříhalo o hlavní ceny .o). Závodu se účastnili i černí koně a řádně otestovali handbike. Všude přítomní diváci povzbuzovali k lepším výkonům a to i v sobotní noční challenge, ke které nám hrála DOBRÁ PĚNA. Soubory máte opět zdarma takže kdo udělá objednávku na datové soubory, tak mu přijdou do mailové schránky. Je dobré mít velkou kapacitu (jeden soubor až 8 MB), ale to vy jako IT profíci jistě víte...

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1746 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.