Maturitní ples SOŠ a SOU Sušice

Fotky z maturitního plesu v Sušici třídy 4.SP, která je součástí SOŠ a SOU Sušice. Maturitní ples se konal 13.11.2010 v sušické sokolovně za přítomnosti třídní učitelky a ředitele školy Ing. Jaromíra Koláře.

 

Fotky jsou nahrané v časové posloupnosti, takže se můžete podívat na všechny fotky z celého večera, nebo se probrat jen vybranými úseky z večera. Stačí kliknout na vybraný oranžový odkaz a to přípravy před plesem, předtančení a stužkování abiturientek, úklid sálu pod dohledem diváků, fotky abiturientek. Následovaly sóla profesorů a rodičů, volná zábava, kterou přerušili jen kulturní vložky a to country tance, barmanské umění a neonová show. Proběhla dražba dortů, a nechybělo samozřejmě půlnoční překvapení. O dobrou náladu a dokumentaci se starali baviči, umělci, kameramani a fotografové .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1675 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.