Královéhradecká 50 2012

Královéhradecká 50 2012

Fotky ze závodu KRÁLOVÉHRADECKÁ 50, který byl posledním závodem série cyklomaratontour 2012 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nedělní deštivé počasí zlákalo na trať jen opravdové srdcaře a to v počtu cca 200 lidí. Blátivá trať v okolí Hořic s krásnou podzimní barevnou přírodou, byl sice balzám pro oči, ale jestli to viděli i závodníci netuším .o)

Výsledky Královéhradecká 50 k nahlédnutí 50 km a 25 km.

Foto Královéhradecká 50 2010 a 2009.

 

Fotky ze závodu Královéhradecká 50 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni s nečitelným startovním číslem, start dětí.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1658 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.