KRAKATIT MTB MARATON DOBŘÍŠ 2011

KRAKATIT MTB MARATON DOBŘÍŠ 2011

Fotky ze závodu TREK MTB MARATON KRAKATIT DOBŘÍŠ 2011, který byl součástí Galaxy série 2011 jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Oproti loňskému závodu se zlepšilo počasí a pršelo už v pátek... takže v sobotu bylo mokro, ale teplo.

Výsledky jsou k vidění zde

Foto MTB maraton Dobříš 2010, 2009

 

Fotky ze závodu TREK MTB MARATON KRAKATIT DOBŘÍŠ 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům z dlouhé trasy doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Spousta závodníků mělo nečitelné číslo, takže tato skupina fotek je dost velká. Na trati nechyběla doprovodná motorka, diváci, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3612 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.