KARLOVSKÁ 50 2013

KARLOVSKÁ 50  2013

Fotky ze závodu KARLOVSKÁ 50, který byl i letos součástí SkiTour 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Pro nás to byl letos premiérový závod, ale myslím že se sem určitě vrátíme .o)

Pro všechny zájemce jsme připravili Pamětní list na tento závod s Vámi vybranou fotkou, a dosaženým časem podle výsledkové listiny.

Výsledky ze závodu Karlovská 50 k nahlédnutí na stránkce časomíry Championchip

 

Fotky ze závodu KARLOVSKÁ 50 2013 klasickou technikou jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení (doporučuji prohlédnout), příroda, diváci, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2610 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.