ITchampions MTB 2014

ITchampions MTB 2014

Fotky z letošního ITchampions MTB 2014 jsou pro Vás připravené k prohlédnutí i objednání. Zázemí v Dalešickém pivovaru se osvědčilo a proto není důvod jej měnit. Závodění odstartoval závod dětí a následoval start všech ostatních.

Výsledky ze závodu ITchampions MTB 2014 jsou zde.

Pro Všechny zájemce je připraven pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

 

Fotky ze závodu ITchampions MTB 2014 jsou rozdělené dle startovního čísla každého účastníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Dětské závody, start hlavního závodu, pořadatelé starající se o hladký průběh, zázemí závodu, reklamní partneři, diváci, dekorování nejlepších, všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2041 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.