ITchampions MTB 2013

ITchampions MTB 2013

Když Otta napíše nějaký jiný text tak tu bude .o)) I letos pro Vás máme připravený PAMĚTNÍ LIST kam samozřejmě doplníme Vaše jméno.

 

Fotky ze závodu ITchampions MTB 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem, děti, partneři akce, zázemí, Dalešice, eDoch Team, diváci, start, ceny, vyhlášení.

Fotili a třídili pořadatelé Eva Matoušková a Jirka Sýkora, takže pokud se Vám něco nebude líbit, kontaktujte Ottu, nebo Petra. KTFoto.com fotky pouze zveřejnilo na webu a umožnilo rozeslání.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1620 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.