Houštecký cyklomaraton 2010

Fotky ze závodu Houštecký cyklomaraton 2010 jsou pro Vás připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Sobotní teplé počasí přilákalo velký počet zájemců o jednu z lehčích tras mezi MTB maratony. I letošní závod měl na výběr dvě délky a to 56 km a 80 km. Výsledky jsou pro Vás připraveny zde. My pro Vás máme fotky z předchozích ročníků .o)) 2009, 2008 a 2007

 

Všechny fotky jsou rozdělené dle startovních čísel jednotlivých závodníků. Ti kdo se jeli projet jen tak bez čísla, nebo ti kteří měli při focení nečitelná, jakož i diváci a hlavně pořadatelé bez kterých by závod vůbec nebyl, mají také nějaké obrázky .o) na pár záběrech jsou vidět i doprovodné stroje. Na konec závodu proběhlo vyhlášení vítězů. Vzhledem k velké prašnosti při závodě nedoporučuji fotky pro velkoformátový tisk.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2458 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.