Dětský MTB Cup - Vratislavice 2011

Dětský MTB Cup - Vratislavice 2011

Fotky z prvního závodu seriálu Dětský MTB Cup Libereckého kraje a to ze závodu ve Vratislavicích jsou připraveny k prohlédnutí i objednání zde. Náš spřátelený klub SpinFIT Liberec se dětem věnuje dlouho a dobře, což je vidět na stoupajícím počtu startujících .o)

 

Fotky ze závodu Dětský MTB Cup - Vratislavice 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo (protože jsou použité stejné číselné řady pro různé kategorie, chce se na fotku opravdu podívat, zda je to ta správná). Závodníkům s méně než dvojmístným číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Celá akce samozřejmě začala na startu, kde jel před závodníky předjezdec, vše kontrolovali rodiče v pozici diváků. Kdo zvedl hlavu od závodů, tak mohl vidět Ještěd i se zbytky sněhu. Všichni závodníci, kteří měli po vyfocení nečitelné číslo se musejí poznat sami.

Ve startovním pelotonu nechyběli závodníci jak pořádajícího Spinfitu, tak i dětského profi spolku SK VELO Praha

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1507 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.