Česká spořitelna Bikemaraton Drásal 2009

Fotky z MTB závodu Česká spořitelna Bikemaraton Drásal 2009, který byl i letos součástí seriálu Kolo pro život jsou připraveny zde. Letošní rok byl opět ve znamení rekordu, který na dlouhé trati překonal Jan Hruška (dal si 120 km za 04:51:40.1) a pokořil tak loňské zlepšení .o) Na 55 km dlouhé trase vyhrál BOUDNÝ Pavel s časem 02:08:02.2. Trať byla suchá a rychlá, což bohužel neplatí o zbytku republiky .o( Fotky ze staších ročníků DRÁSALA 2007, 2006, 2005.

 

Fotky z Drásala jsou rodělené dle startovních čísel, ale protože závodníci měli stejnou číselnou řadu na obě trasy a i pro děti, tak je nutné se ve výběru poznat dle drezu, kola, atd... Ti kdo měli nečitelné číslo, nebo se jeli projet bez čísla jsou také nafoceni. Další skupiny fotek jsou moto, děti, příroda, slečna, pád, TOP FOTO, všechny fotky, černí koně.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6393 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.