Bike Babí léto 2009

Fotky z 8. ročníku maratonu Bike Babí léto jsou pro Vás připraveny zde. V letošním závodě si závodníci mohli vybrat ze tří tras 33 km, 55 km a nejdelší 88 km. Trasy byly výborně připravené a jen to počasí se špatně programuje :o( Foto z Bike Babí léto 2008, 2007 a 2005

 

Fotky z Bike Babí léto jsou roztříděné dle startovních čísel závodníků. Ti kteří měli při focení nečitelné číslo, nebo se jeli projet bez čísla mají také své fotky. Další skupiny fotek jsou: start, cíl, pořadatelé, moto, vyhlášení, diváci, příroda, větráky, děti, TOP FOTO, všechny fotky, SpinFit, noční Praha. Dětské závody mají akci že ke každé objednané fotce z dětského závodu BBL dostanou tu samou (rozměrově) dle vlastního výběru ze závodu Malevil Child's race, nebo Okololiberce a ta jim nebude účtována.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2577 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.