Berounský BikeMaraton 2012

Berounský BikeMaraton 2012

Fotky ze závodu Berounský BikeWeekend MTB - neděle jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nedělní program celého víkendu zahrnoval závody horských kol a to od dětí až po tratě 18 km a 45 km.

Výsledky Berounský BikeWeekend zde

Foto Berounský Bike maraton 2011, 2010, 2009, 2008, 2006

 

Fotky ze závodu Berounský BikeWeekend MTB - neděle 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Dětské závody, účastníci bez startovního čísla, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, doprovodná motorka a samozřejmě diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1779 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.