BĚH ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM 2013

BĚH ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM 2013

Fotky ze 13-tého ročníku BĚHU ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM A BĚHU BOŘETICEMI jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Slunné sobotní počasí, rodinná pohoda v Bořeticích a pohodová trať do Velkých Pavlovic a zpět to vše byl tento závod.

Foto BĚH ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM 2012

 

Fotky ze závodu BĚHU ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM A BĚHU BOŘETICEMI 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, vyhlášení výsledků, vinice.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1104 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.