Běh Kozí stezkou 2018

Běh Kozí stezkou 2018

Fotky ze závodu Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2018 se uskutečnil již po páté. Zázemí velmi dobře zajištěno, trasa kolem řeky skoro po rovině, příroda všude kolem. Co víc si přát na krásném výběhu?

Datové soubory jsou zdarma pro všechny zájemce, papírové fotky se platí dle aktuálního ceníku.

Pro všechny zájemce mám připravený PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny - pouze v papírové podobě rozměru 15x21.

Výsledky ze závodu Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2018 k nahlédnutí zde.

 

Fotky ze závodu Běh Kozí stezkou podél Radbuzy 2018 jsou rozdělené dle startovního čísla každého účastníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Dětské kategorie doplní před číslo malé d např. d145. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyofcení, start všech závodů, zázemí závodu, dekorace nejlepších, doprovodné kolo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1981 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.