Author Šela marathon 2011

Author Šela marathon 2011

Fotky ze závodu AUTHOR ŠELA MARATHON 2011, který byl druhý závod Author maraton tour jsou připraveny k vidění i objednání zde. Krásné slunné počasí, trať úplně pro každého a na jakémkoli kole, krásný cílový prostor, super atmosféra to vše bylo letos na Šele (až na ten start padesátky....).

Fotky Author Šela marathon 2007

 

Fotky ze závodu Author Šela marathon 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Před závodníky jela na dlouhé trase doprovodná motorka, která ukazovala směr špičce závodu. Na trati byli k vidění také jednokolky, účastníci bez čísla, závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, diváci, pořadatelé, krásní moravská příroda. V cíly bylo jak hudební vystoupení, tak samozřejmě vyhlášení nejlepších. Cestou zpět k domovu jsme se zastavili ve Velkých Pavlovicích.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5655 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.