Author Pražská padesátka 2014

Author Pražská padesátka 2014

Fotky ze závodu Author Pražská padesátka 2014 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letošní ročník byl troch blátivější vlivem pátečního deště a ten kdo si nepospíšil do cíle zmokl i v sobotu.

Jako novinku pro Vás máme letos připravený PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky Pražská padesátka k vidění u časomíry

Foto Pražská 50 2013, 2011, 2010, 2009, 2008

 

Fotky ze závodu CAuthor Pražská padesátka 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem, pořadatelé, příroda kolem tratě, procházející kůň, zřícenina Okoř.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3661 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.