AUTHOR Král Šumavy MTB 2010

Fotky z jednoho z největších MTB závodů v ČR a to z AUTHOR Král Šumavy MTB jsou pro Vás připraveny a roztříděny k prohlédnutí zde. Sobotní závod vyšel víc než dobře .o), počasí bylo naprosto ideálně bajkové, výběr délky trasy 105 km, 70 km a 45 km byl také asi pro každého závodníka. Aktuální výsledky jsou k vidění zde, pohyblivé obrázky ze závodu jsou k vidění na našem Šumananetu a samozřejmě není problém si z celého závodu objednat mimo fotek od nás i DVD od společnosti FILMpro, jejíž kameramani Vás doprovázeli snad úplně všude .o) Fotky z předcházejících ročníků 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001

 

Fotky ze závodu AUTHOR Král Šumavy MTB jsou u nás standardně rozdělené dle startovních čísel jednotlivých závodníků. Takže do řádku Váš dotaz: napíšete své startovní číslo a ukáží se Vám hledané fotky. Vzhledem k velikosti závodu nemůže chybět start na klatovském náměstí, doprovodné motorky a auta starající se o vaši bezpečnost, na brodu byl opět vodník s rodinou a mokrým zimomřivým závodníkům dodával koncentrované teplo. Když občas nikdo předvedl nějaký ten pád, nebo jako hoši z A Gangu celou exhibici, tak bylo také co ke koukání. Další fotky jsou z přírody, Vás diváků, pořadatelů, samozřejmě fotky z cíle závodu. Někteří si závod jen tak proběhli, jiní se jeli projet bez čísel a ti co měli zrovna při focení nečitelné číslo jsou tu také. Pak už snad jen Dušan, který jel letos jako doprovod .o). Nějaké vybrané TOP FOTKY a pak také samozřejmě všechny fotky najednou.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 15878 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.