Author 50 Český ráj 2011

Author 50 Český ráj 2011

Fotky ze závodu Author 50 Český ráj, který byl prvním závodem Author maraton tour jsou připravené k prohlédnutí i objednání zde. I tento víkend bylo krásné slunečné počasí, letní teploty a mraky lidí se vydalo zkoumat krásy českého ráje.

Výsledky ze závodu Author 50 Český ráj jsou k vidění zde

Fotky ze závodu Author 50 Český ráj 2010, 2009, 2008, 2007, 2006

 

Fotky z MTB maratonu Author 50 Český ráj jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Hromadné fotky čela závodu, závodníci s nečitelným číslem, výletníci bez čísla, hrad KOST, příroda.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5933 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.