ZOMBIE NIGHT RUN 2016

ZOMBIE NIGHT RUN 2016

Fotky ze závodu ZOMBIE NIGHT RUN 2016 jsou roztříděné dle startovních čísel účastníků a připravené k prohlédnutí i objednání. Již druhý ročník strašidelného běhu byl v Praze na Vítkově. Celou akci začali dětské závody - Kids ZOMBIE Night RUN které neměli startovní čísla a proto si můžete prohlédnout všechny najít se ☺.

Pro všechny zájemce je letos připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, jménem a časem dle výsledkové listiny. Pokud jste neměli číslo tak mi jméno napište při dokončení objednávky do poznámky.

Výsledky ze závodu ZOMBIE NIGHT RUN 2016 jsou k vidění u časomíry

Foto ZOMBIE NIGHT RUN z roku 2015

 

Fotky ze závodu ZOMBIE NIGHT RUN 2016 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem a nápisem zombie, dětské závody, pořadatelé, PRAHA, zombie.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2787 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.