ZOMBIE NIGHT RUN 2015

ZOMBIE NIGHT RUN 2015

Fotky ze závodu ZOMBIE NIGHT RUN 2015 jsou roztříděné dle startovních čísel účastníků a připravené k prohlédnutí i objednání. První strašidelný běh se běžel v praze na Vítkově a na běžce tam doráželi zombie. celou akci začali dětské závody - Kids ZOMBIE Night RUN které neměli startovní čísla a proto si můžete prohlédnout všechny.

 

Fotky ze závodu ZOMBIE NIGHT RUN 2015 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, nebezpeční ZOMBIE, děti které vše odstartovali, vyhlášení nejrychlejších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3526 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.