Velká kunratická 2013

Velká kunratická 2013

Fotky ze závodu 80. Velká kunratická jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos byly navýšeny počty startujících na hlavní trati přes hrádek a celkově se nám sešlo více běžců i na ostatních trasách. Záznam české televize jak se dělá Kunratická.

Pro všechny zájemce máme opět připraven Pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a zaběhnutým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky Velká kunratická k nahlédnutí u pořadatele velké Kunratické

Foto Velká Kunratická 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005

 

Fotky ze závodu Velká kunratická jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení - určitě stojí za prohlédnutí, pořadatelé, start, příroda, diváci, vložený závod vozíčkářů VK bez bariér. Závodu se účastnil i legendární trenér ZADAR.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 25511 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.