Velká kunratická 2012

Velká kunratická 2012

Fotky z nejstaršího krosového běhu v ČR Velká kunratická 2012, která se běžela již po 79-té jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Nedělní deštivá předpověd počasí se naštěstí nevyplnila a velmi rychlá trať umožnila zaběhnout velmi slušné časy. Celý článek k přečtení na behej.com.

Pro Všechny zájemce máme opět připraven Pamětní list s Vámi vybranou fotkou, vaším jménem a zaběhnutým časem dle výsledkové listiny.

Výsledky Velká kunratická k nahlédnutí zde

Foto Velká Kunratická 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005.

 

Fotky ze závodu Velká kunratická 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným startovním číslem při stoupání na hrádek, diváci, vyhlášení nejrychlejších na dlouhé trati, všichni závodníci s nečitelným startovní číslem po vyfocení.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 22209 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.