Van Gillern CUP 2011 MTB

Van Gillern CUP 2011 MTB

Fotky ze 3. ročníku závodu horských kol v okolí Kamenice u Prahy Van Gillern CUP 2011 MTB jsou k vidění i objednání zde. V letošním roce stoupla účast a to díky vloženému závodu EXACT ITchallenge.

 

Fotky ze závodu Van Gillern CUP jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům z dlouhé trasy doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Vše začalo na startu, jelo se krásnou přírodou, závodníci s nečitelným číslem, účastníci bez čísla, diváci, pořadatelé, doprovodné vozidlo, vyhlášení nejlepších dětí a dospělých.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1156 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.