Trans Brdy Junior Trophy 2012

Trans Brdy Junior Trophy 2012

Fotky ze závodu dětí Trans Brdy Junior Trophy 2012 jsou pro Vás roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Dětské závody byly součástí závodu Trans Brdy České spořitelny a výborně připravená trať v novém prostředí fotbalového hřiště na krásně posečeném trávníku umožňovala naprosto skvělé výkony všech účastněných .o)

Výsledky Trans Brdy Junior Trophy zde

Foto Trans Brdy Junior Trophy 2011

 

Fotky ze závodu Trans Brdy Junior Trophy 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1012 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.