SPECIALIZED RALLYE SUDETY MTB 2013

SPECIALIZED RALLYE SUDETY MTB 2013

Fotky ze závodu Specialized Rallye Sudety MTB 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Jeden z nejtěžších, nejhezčích a nejtechničtějších MTB maratonů u nás se těší stále většímu zájmu a počet účastníků stále roste. Nejrychlejší muž byl letos Jan JOBÁNEK s časem 4:58:42.4 a nejrychlejší ženou byla Irena BERKOVÁ s časem 6:23:36.2

Kompletní výsledky Specialized Rallye Sudety MTB 2013 k nahlédnutí zde.

Jako novinka je pro Vás připraven PAMĚTNÍ LIST s Vámi vybranou fotkou, Vaším jménem a dosaženým časem dle výsledkové listiny.

Foto Specialized Rallye Sudety MTB 2012, 2011, 2009

 

Fotky ze závodu SPECIALIZED RALLYE SUDETY MTB 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, doprovodná motorka, příroda kudy jste jeli.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 8716 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.