Skadi Loppet klasicky 2012

Skadi Loppet klasicky 2012

Fotky ze závodu SUBARU Skadi Loppet 2012, který se jel v neděli za krásného slunného počasí jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí zde. Nedělní závod Skadi Loppet klasickou technikou se jel na tratích 42 km a 24 km. Stopy vzorně připravené pro skoro 700 závodníků a diváků všude kolem trati připraveno k povzbuzování bylo dost .o)

Výsledky ze závodu SUBARU Skadi Loppet 2012 k vidění zde

Foto ze starších ročníku Skadi Loppet klasickou technikou 2010 a 2008

 

Fotky ze závodu SUBARU Skadi Loppet 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, povzbuzující diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 5914 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.