Silesia Merida bike marathon 2013

Silesia Merida bike marathon 2013

Fotky ze závodu Silesia Merida bike marathon, který se jel již po 13-té v krásném okolí Opavy jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Krásný sobotní závod měl na výběr ze tří délek tratí 90 km, 55 km pro všechny kteří si netroufli na dlouhou a 20 km pro všechny ostatní. Nejrychlejší muž na dlouhé trati byl Ondra Fojtík a nejrychlejší žena Lucie Macíková.

Kompletní výsledky Silesia Merida bike marathon 2013 k vidění u časomíry ChampionChip Česká republika.

 

Fotky ze závodu Silesia Merida bike marathon 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než čtyřmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, předjezdec na motorce, závěr závodu, diváci, okolí Opavy.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3615 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.