půl maraton České Budějovice - DM rodinný běh 2014

půl maraton České Budějovice - DM rodinný běh 2014

Fotky z nesoutěžního běhu DM rodinný běh 2014 který odstartoval sobotní dění na půl maratonu v Českých Budějovicích jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Slunné sobotní počasí prohřálo ulice a pro měli všichni důvod spěchat do cíle se napít chaldné vody .o)

I pro tento běh je připraven PAMĚTNÍ LIST. Zde však není možné čerpat z výsledků (protože žádné nejsou), takže pokud jej chcete s vyplněným jménem je nutné do poznámky při dokončení objednávky napsat číslo fotky a požadované jméno účastníka.

 

Fotky ze závodu půl maraton České Budějovice - DM rodinný běh 2014 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Všichni účastníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, start závodu, přihlížející diváci.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 3091 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.