Přes 3 vrchy Vysočiny 2012

Přes 3 vrchy Vysočiny 2012

Fotky ze závodu TREK MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny 2012, který byl i letos součástí Galaxy Série jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos se jelo na dvě trasy 85 km a 50 km a trocha deště při závodě rozklouzala kořeny, kameny a jiné kluzké věcičky v cestě. Pár pádů k závodu patří .o)

Výsledky závodu Přes 3 vrchy Vysočiny 2012 k nahlédnutí 85 km a 50 km

Foto Přes 3 vrchy Vysočiny 2011, 2010, 2009

 

Fotky ze závodu TREK MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Čelo závodu, doprovodná motorka, diváci, příroda, pád v lese, závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, účastníci bez startovního čísla

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2988 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.