Orlík Tour 2013

Orlík Tour 2013

Fotky ze závodu Orlík Tour 2013 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Sobotní slunné počasí a krásná trať kolem orlíku přilákala velké množství lidí a ti si mohli vybrat ze tří délek připravených tratí.

Foto orlík tour 2012, 2011, 2010, 2009 a 2008

 

Fotky ze závodu Orlík tour 2013 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Do vyhledávání pište jen čísla, ne písmena z délky trasy. Objeví se Vám sice i kolegové z jiné délky trasy pod stejným číslem, ale to už by neměl být problém se poznat... Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, zaváděcí motorka, fotografka, příroda kolem nás.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 6494 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.