Okolovarů 2011

Okolovarů 2011

Fotky z nedělního závodu RWE OKOLOVARŮ jsou roztříděné a připravené k objednání přímo zde. Celá akce začala tradičně dětskými závody a pak startovali další dvě tratě .o)

Výsledky jsou k vidění zde

Foto Okolovarů z roku 2010

.

 

Fotky ze závodu Okolovarů 2011 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než dvojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Vše začalo na startu, jelo se do kopce i z kopce přírodou, sledovali to diváci, Bomparáci a Bomparačky, účastníci bez čísla, závodníci s nečitelným číslem a nakonec se dekorovali vítězové a losovala se tombola.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1883 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.