Okoloplzně 2012

Okoloplzně 2012

Fotky z hlavního nedělního závodu AIMTEC OPEN RACE OKOLOPLZNĚ 2012 jsou připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Celé zázemí bylo na již stálém místě U sv. Jiří, kde na rozlehlé louce byl start, cíl, zázemí pro občerstvení i zábavu. Letošní trať doznala nějaké změny a zajímavým zpestřením byly brody na trase...

Výsledky AIMTEC OPEN RACE OKOLOPLZNĚ 2012 k nahlédnutí zde

Foto Okoloplzně 2011, 2010, 2009 a ze závodu AIMTEC Open Race 2009

 

Fotky ze závodu AIMTEC OPEN RACE OKOLOPLZNĚ 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Start, příroda, všichni kteří měli po vyfocení nečitelné číslo.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2851 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.