Okoloplzně 2010

Fotky z nedělního závodu AIMTEC OPEN RACE OKOLOPLZNĚ 2010, který byl součástí letošní Cyklomaraton Tour 2010 jsou pro Vás připraveny a roztříděny zde. Skoro domácí pohoda v zázemí závodu a super počasí přilákalo na romantický závod spoustu nadšenců i těch lepších .o)) Výsledky ze závodů jsou k prohlédnutí zde My pro Vás máme fotky z předešlých závodů Okoloplzně 2009 a AIMTEC Open Race 2009

 

Všechny fotky ze závodu Okoloplzně 2010 jsou roztříděné dle startovních čísel jednotlivých závodníků. Součástí závodů byl samozřejmě i dětský závod, který byl doprovázen jak pořadateli, tak samozřejmě diváky, kteří udělali báječnou atmosféru. Ti závodníci, kteří po vyfocení měli nečitelné číslo, nebo ti kteří si jeli projet romantickou trasu jen tak bez čísla se také najdou. Celý závod se jel v krásné a romantické přírodě, vše začalo samozřejmě na startu a bylo zakončeno v cíli. Je pravda že defekty byli k vidění a dokonce i jeden pád při souboji. Vše ale dobře skončilo a po závodě se vyhlašovali nejrychlejší a ty ostatní mohli vyhrát v tombole.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 4679 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.