Okolohradce 2012

Okolohradce 2012

Fotky ze závodu RWE Okolohradce 2012 jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. I v letošním ročníku jste si mohli vybrat ze dvou tratí a to 30 km a delší 60 km. Novinkou byla letošní OPEN jízda, které se mohl účastnit každý zájemce zdarma.

Výsledky RWE Okolohradce 2012 zde

Foto Okolohradce 2011, 2010

 

Fotky ze závodu RWE Okolohradce 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Závodníci s nečitelným číslem po vyfocení, závodníci z Open jízdy, zázemí závodu. Celého závodu se účastnily závodníci na hand bikach a zvládli kratší trasu - gratulujeme .o)

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 1416 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.