Okolobudějc 2012

Okolobudějc 2012

Fotky ze závodu MADETA OKOLOBUDĚJC jsou roztříděné a připravené k prohlédnutí i objednání přímo zde. Letos to byl už druhý závod ze série CYKLOMARATON TOUR 2012. Naprosto nový okruh v okolí Zlaté Koruny, nové zázemí závodu ve vodáckém kempu a jiné novinky čekali na závodníky. Trať měla opět na výběr dvě délky 30 km a delší měřila 54 km. Na trati se samozřejmě nemohla objet dominanta místního kraje kopec Kleť odkud je většina fotek.

Výsledky ze závodu Madeta Okolobudějc 2012 jsou k vidění zde 54 km a zde 30 km

Foto ze starších ročníků Okolobudějc 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

 

Fotky ze závodu MADETA OKOLOBUDĚJC 2012 jsou roztříděné dle startovního čísla každého závodníka, to znamená že do řádku Hledaný text: zadáte hledané startovní číslo. Závodníkům s méně než trojmístným startovním číslem doporučuji využít možnost striktního způsobu vyhledávání. Další možnost prohlížení fotek je, že kliknete na oranžová slova v tomto textu a zobrazí se Vám rovnou skupina fotek pod nimi ukrytá. Všichni závodníci s nečitelným startovním číslem po vyfocení, pořadatelé, příroda kolem tratě, cíl, vyhlášení nejlepších.

Do následujícího pole zadejte hledané klíčové slovo podle výše uvedených instrukcí (obvykle startovní číslo závodníka). Chcete-li zobrazit všechny fotografie z této akce, nechte pole pro hledaný text prázdné. K této akci je publikováno celkem 2152 fotografií.

Potřebujete poradit s vyhledáváním? Podívejte se do naší nápovědy.